امروز: سه شنبه 11 مهر 1402
دسته بندی محصولات

کتاب شناسی؛ هستی از نظر فلسفه و عرفان

کتاب شناسی؛ هستی از نظر فلسفه و عرفاندسته: فلسفه و منطق
بازدید: 15 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 151 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 7

این فایل، کتابشناسی و در واقع معرفی و شناسایی کتاب وزین هستی از نظر فلسفه و عرفان استاد سید جلال الدین آشتیانی است در این فایل، شما با صرف کمترین زمان، به عمق کتاب پی می برید با مطالعه این فایل، از با بسم الله تا تای تمت کتاب را در می یابید، فقط با خواندن 7 صفحه

قیمت فایل فقط 39,000 تومان

خرید

نگارنده این فایل، فارغ التحصیل دانشگاه رضوی مشهد در رشته فلسفه و مدرس دانشگاه و ویراستار متون فلسفی است. با علم کافی به مفاهیم و اصطلاحات فلسفی و صرف وقت بسیار و با رعایت نکات نگارشی و تسلط بر هنر خلاصه نویسی به تهیه این فایل اقدام کردم.

شما با خواندن یک فایل 7 صفحه ای به محتوای یک کتاب 326 صفحه ای پی می برید. این فایل در واقع، عصاره کتابی است که با یک پیشگفتار و یک مقدمه آغاز می شود و مشتمل بر 20 فصل است. در این فایل، کوشش شده، در عین اینکه مطالب کتاب با ایجاز و زبانی همه فهم و روان عرضه شود، اما امانتداری در بیان نکته نظرات استاد آشتیانی حفظ شده است.

در این فایل، ابتدا به معرفی شناسنامه کتاب اشاره شده سپس به شناسایی فصل به فصل کتاب با نهایت ظرافت پرداخته شده است. شیوه ما در این فایل، اینگونه است که مفاهیم یک پاراگراف 7-8 سطری را در یک سطر، به شما خواننده منتقل کنیم و از ذکر مطالب تکراری صرفنظر کردیم.

این فایل از دو جهت بسیار حائز اهمیت است: 1-اساسا کتاب شناسی و معرفی اجمالی یک اثر فلسفی برای عموم، زمان بر و علاقه وافری طلب می کند.2 -شما خواننده گرامی با صرف حداقل وقت و قیمت بسیار عالی به همان محتوا و عمق کتاب پی می برید که یک نفر با خواندن اصل کتاب و صرف زمان طولانی به آن دست می یابد.

قیمت فایل فقط 39,000 تومان

خرید

برچسب ها : کتاب شناسی , هستی , نظر , فلسفه , عرفان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر